Opravná sada na defekty SLIME Flat Tire Repair Kit

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

SLIME - opravná sada s kompresorom pre opravu defektov Flat Tire Repair Kit - pre motorky, štvorkolky a automobily.

 
Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Cena €48,33 bez DPH
€58    
Značka SLIME
Kategória DOPLNKY PRE ATV, UTV
 

SLIME - opravná sada pre opravu defektov  - je prvá pomoc na cestách pri defekte - jednoducho, rýchlo zalepíte defekt bez demontáže kolesa. Vďaka špeciálnej technológií ide o moderný systém ekologicky šetrných vlákien, lepidiel, polymérov a patentovanej tuhnúcej zložky, ktoré sa spájajú a vyzrážajú v pneumatike. Mini-kompresor je možné pripojiť do zapaľovača. V sade ďalej nájdete el. káble pre pripojenie k batérii motorky. Jednoducho teda spojíte kompresor plus batériu motorky a dofúknete pneu. V rámci vlastnej bezpečnosti odporúčame každú dočasnú opravu touto sadou nahradiť kvalitné opravou v odbornom pneuservisu. Tmel Slime nie je určený pre trvalé použitie v pneu, ale len pri defekte. Ďalej odporúčame po aplikácii ísť do max rýchlosti 100 km / hod., aby ste predišli vibráciám a ďalšiemu pretrhnutiu pneu.

SLIME je 100% ekologicky odbúratelný prípravok. V pneuservis stačí pneu vyplachovat, vysušiť a opraviť standartním spôsobom. SLIME neničí Vašu pneu a v pneuservisoch nemajú problémy Vašu pneu standartne opraviť.

 

Použitie: priepich len naliatím prípravku Slime do pneumatiky alebo duše cez ventilček utesníte, dofúkate priloženým mini-kompresorom (výkon 11,04 l / min) a pokračujete spokojne do cieľa vašej cesty.

 

 

 

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: