Hliníkové nájazdy na štvorkolku

Hliníkové nájazdy na štvorkolku, motorky, mopedy, ale aj záhradnú techniku sa zídu obzvlášť v prípade, ak potrebujete ich rýchle, pohodlné a obzvlášť bezpečné naloženie. Sú vybavené protišmykovým povrchom a dostatočne širokými nájazdovými plochami so silným profilovaním. Prispejú k lepšej priľnavosti, obzvlášť tam, kde je vlhký a klzký terén, vrátane nepríjemného počasia.

Skladacie durálové nájazdy vyrobené z kvalitnej zliatiny sú žiadané pre svoju nízku hmotnosť a vysokú nosnosť. Sú vybavené pogumovanými nájazdovými tyčkami, ktoré prispejú k bezpečnejšiemu uchyteniu nájazdov.

Použitie hliníkových nájazdov

Hliníkové nájazdy na štvorkolku sa postarajú o ich bezproblémový presun nadol a nahor do vozíka, prívesu, dodávky a pod., čo zjednoduší proces prípravy na jazdu či transport štvorkolky, obzvlášť na väčšie vzdialenosti. Dodáme, že prechod zo zeme na úložnú plochu a naopak je rýchly a bezpečný. Hliníkové nájazdy na štvorkolku taktiež napomáhajú pri prekonávaní schodov alebo podobných prekážok.

Ďalšie výhody nájazdov na štvorkolku:

- pevná a odolná hliníková konštrukcia, ktorá poskytuje stabilnú oporu pre štvorkolku alebo motocykel,

- nosné plochy, ktoré jednoducho pripevníte k vozidlu za účelom vykladania/skladania štvorkolky či motocykla,

- jednoduchá manipulácia (ľahká prenosnosť nájazdov) a takmer žiadna údržba (nájazdy špinavé od blata stačí umyť čistou vodou),

- dlhoročná životnosť (hliník je mimoriadne pevný materiál odolný voči korózií a ostatným negatívnym vplyvom),

- protišmykový povrch s dizajnom otvorov,

- skladnosť – je možné ich zloženie, v garáži vám nebudú zaberať zbytočne veľa miesta,  

- vysoká nosnosť,

- všestranné využitie – hliníkové nájazdy na štvorkolku sa dajú využiť aj pri vykladaní, resp. skladaní motocyklov, kosačiek, skútrov, stavebných strojov, invalidných vozíkov, menších traktorov, záhradnej techniky a podobných objektov.

Je zrejmé, že hliníkové nájazdy na štvorkolku sú praktickým a užitočným doplnkom,  ktorý sa oplatí mať poruke. Uľahčia manipuláciu s vozidlom a prispejú k jeho pohodlnému používaniu.

Ako používať nájazdy na štvorkolku?

Sú dve základné pravidlá: Prvé – nájazdy vždy dobre upevnite. Druhé – uistite sa, že hmotnosť štvorkolky či iného objektu nepresahuje maximálnu nosnosť nájazdu.

 

Najpredávanejšie

93
204 193204
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Durálové nájazdy MOTO ATV RAMPS NEW, 2ks
Durálové nájazdy MOTO ATV RAMPS NEW, 2ks
Kód: 01CZ2010
Značka: SHARK
€204
SKLADOM
   
Hliníkové nájazdy pre štvorkolky, motorky, 680Kg/ 340kg
od €105
SKLADOM
Detail
najazdy trapy X bull HRRT04O OGR
€93
SKLADOM
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom