Podložky pod disky

Rozširovacie podložky pre štvorkolku – vylepšia vzhľad a zlepšia jazdné vlastnosti vašej štvorkolky

 

Rozširovacie podložky pre štvorkolku majú pre štvorkolky viaceré jedinečné vlastnosti. Najčastejšie po nich majitelia štvorkoliek siahajú pre vylepšenie vzhľadu štvorkolky, nakoľko práve rozširovacie podložky pre štvorkolku sa postarajú o, laicky povedané, vysunutie kolies, ktoré dodá štvorkolkám celkom nový, robustnejší a luxusnejší vzhľad. Rozširovacie podložky pre štvorkolku dopomáhajú tiež k zlepšeniu jazdných vlastností štvorkolky. Sú tak doplnkom, do ktorého je vhodné investovať.

 

Rozširovacie podložky pre štvorkolky primárne slúžia na kompenzáciu rozmeru ET udávaného pri diskoch. Kolesá štvorkoliek s vysokým rozmerom ET sú mnoho krát zapustené príliš za podbeh alebo lem blatníkov. Pre minimalizáciu tohto zapustenia je možné nakúpiť nové disky, čo je cenovo náročnejšou možnosťou alebo použiť rozširovacie podložky pre štvorkolku.

 

Rozširovacie podložky pre štvorkolku – na čo slúžia?

 

Rozširovacie podložky pre štvorkolku majú podobné vlastnosti ako rozširovacie podložky používané pre klasické autá. Vytuningované športové vozidlá často pôsobia robustnejším alebo širším dojmom, než je ich originálne prevedenie. Takýto efekt je možné dosiahnuť zväčšením rozchodu kolies za použitia rozširovacích podložiek. Vďaka rozširovacím podložkám tak vozidlá dostávajú celkom nový rozmer a pôsobia krajšie, luxusnejšie a dynamickejšie.

 

O celkom nový dizajn vašej štvorkolky sa postarajú rozširovacie podložky pre štvorkolku. Zlepší sa dizajn vašej štvorkolky a zároveň si rýchlo všimnete aj lepšie jazdné vlastnosti a pohodlie pri ovládaní riadenia pri každej jazde. V teréne zaistia väčšiu stabilitu v bočnom náklone a pri jazde do zákrut. Rozširovacie podložky pre štvorkolku vám ponúkame vo viacerých hrúbkach tak, aby vám vyhovovali po dizajnovej aj funkčnej stránke.

 

Ako postupovať pri výbere rozširovacích podložiek pre štvorkolku?

 

Rozširovacie podložky pre štvorkolku sú cenovo výhodným a maximálne funkčným riešením. Potrebné je však v prvom rade vsadiť na kvalitu. Vyberajte výhradne kvalitné rozširovacie podložky pre štvorkolku, ktoré sú zárukou zabezpečenia všetkých požadovaných vlastností a zárukou dlhoročnej výdrže či bezpečnosti pri používaní. Samozrejme, v našej ponuke nájdete aj rozširovacie lemy, ktoré slúžia na ochranu vodiča pred nečistotami počas jazdy na štvorkolke.

 

Kvalitná inštalácia rozširovacích podložiek pre štvorkolky odstraňuje takzvaný konflikt medzi ráfikom a brzdovým systémom. Z pohľadu zlepšenia dizajnu aj jazdných vlastností štvorkolky preto inštaláciu prenechajte do rúk profesionálov. S výberom podložiek pre vašu štvorkolku vám radi poradíme. Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

Najpredávanejšie

69
90 16990
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom