Nádobka pre presné miešanie oleja do benzínu pre 2T motory

5 hodnotení
 
  • 1 z 2
 

Nádobka pre presné miešanie oleja do benzínu pre dvojtaktné motory, kalibrovaná pre pomery 24:1 až 100:1, kalibrovaná stupnica pre plnenie prevodového a tlmičového oleja, z odolného polypropylénu, kompaktná veľkosť.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Cena €4,20 bez DPH
€5    
Značka MAXIMA
Kategória NÁRADIE
 

Nádobka pre presné miešanie oleja do benzínu pre dvojtaktné motory. Eliminuje možnosť zlého pomere. Nádobka je kalibrovaná pre presné miešanie oleja v pomere 24:1 až 100:1. Stačí nájsť si stupnicu so správnym pomerom oleja pre váš motor, množstvo benzínu, ktoré chcete použiť, a naliať olej po značku zodpovedajúce množstvo benzínu. Napríklad ak chcete do nádrže naliať 4 litre premixu v pomere 32:1, naplňte olej po značku 4,0 litrov na stupnici 32:1, pre namiešanie 6 litrov premixu v pomere 50:1 naplňte olej po značku 6 litrov na stupnici 50: 1. atď Nádobka má tiež kalibrovanú stupnicu v centilitroch ie pre vlastné miešacie pomery, pre plnenie prevodového oleja, tlmičového oleja do vidlíc apod.


Upozornenie: Na čistenie nádobky Quick Mix 2 nepoužívajte čističe kontaktov. Čistič kontaktov zmyje aj použitú sieťotlačovú farbu!


Funkcie:
- Presné a jednoduché miešanie oleja a benzínu
- Stupnica v litroch a galónoch
- Stupnica v centilitroch a unciach
- Uzáver udržuje vo vnútri čistotu
- Z odolného polypropylénu
- Kompaktná veľkosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: