Prevodový olej MAXIMA HYPOID GEAR LUBE SXS PREMIUM 80W90 1L

12 hodnotení
 
  • 1 z 3
 

Hypoidný prevodový olej 80W-90 pre rozvodovky, diferenciály a hypoidné prevody, pre motocyklové, štvorkolkové a SXS pre UTV kardanové náhony a oddelené mechanické prevodovky, chráni proti korózii, prekračuje špecifikácie API GL-4 a API GL-5

Cena €17,50 bez DPH
€21
Značka MAXIMA
Kategória Prevodové oleje
Zvoľte variant
maxima sxs 80w90 premoim gear Prevedenie: SXS PREMIUM GEAR 80w90 SKLADOM (>5 ks) €21
€17,50 bez DPH
   
Prevodový olej MAXIMA HYPOID GEAR LUBE SXS PREMIUM 80W90 1L Prevedenie: HYPOID GEAR LUBE PREMIUM 80W90 SKLADOM (>5 ks) €21
€17,50 bez DPH
   
 

Hypoidný prevodový olej 80W90 pre rozvodovky štvorkoliek, diferenciály, hypoidné prevody, motocyklové a štvorkolkové kardanové náhony a oddelené mechanickej prevodovky, vysoká ochrana proti korózii, prekračuje špecifikácia API GL-4 a GL-5, balenie 1 liter.

Pre mazanie štvorkolkových rozvodoviek, diferenciálov, hypoidných prevodov, motocyklových a štvorkolkových kardanových náhonov a oddelených mechanických prevodoviek. Nie je určený pre mokré spojky. Odolný proti vysokým tlakom a starnutia. Vynikajúca odolnosť proti peneniu a vysoká ochrana proti korózii. Prekračuje špecifikácia API GL-4 a GL-5.

Použitie: Pre mazanie štvorkolkových rozvodoviek, dferenciálů, hypoidných prevodov, motocyklových a štvorkolkových kardanových náhonov a oddelených mechanických prevodoviek, kde sú vyžadované oleje špecifikáciou API GL-4 alebo GL-5.

Výrobca: Maxima USA

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: